ANKARA KIZ YURDU

Ankara kız yurdu şehrimize gelen öğrencilerimizin okul ve staj hayatlarını kolaylaştırmak için üst düzey güvenlik sistemleri ve çeşitli hizmetleri sayesinde konforlu yaşam alanı sunmaktadır. 24 saat sıcak su, internet erişimi, her öğrenci için ayrılmış özel çalışma alanı gibi öğrencilerin ihtiyaç duyacağı daha birçok hizmet ankara kız yurdu konfor standartları içerisinde yer almaktadır. Yangına ve depreme karşı aldığı önlemler sayesinde öğrencilerini güvence altına alan yurdumuz güvenlik çitleri aracılığı ile de en güvenilir yurtlar arasında yerini almaktadır.

1, 2 ve 3 kişilik çeşitli öğrenci sayıları ile alternatif odaları bulunan Ankara kız yurdunda sizler de bütçenize ve tercihlerinize göre oda bulmanız mümkündür. Sağladığı çeşitli yaşam kolaylaştırıcı hizmetleri sayesinde öğrencilerine Ankara da yaşamayı sevdiren yurdumuz bir aile sıcaklığı ile sardığı tüm öğrencilerine sadece barınma imkanı değil ihtiyaç duydukları her nokta da yardım etmekte ve destek olmaktadır.

Ankara Kız Yurdu Fiyatları

Yurdumuz da yer alan farklı özelliklere sahip odalar sayesinde farklı fiyat alternatifleri de yer almaktadır. Bu sayede her öğrenci Ankara kız yurdu imkanlarından bütçesine uygun olarak tercih yapabilme fırsatını yakalamaktadır.

Yurt fiyatlarımız diğer birçok yurda nazaran oldukça uygun fiyatlı olup odalarımız daha fazla donanıma sahiptir. Yurt içinde yer alan çeşitli hizmet kalitesinin yanı sıra metroya kolay erişim imkanları bulunan yurdumuz aynı zamanda merkezi birçok alana da yürüme mesafesindedir. Bu sayede yurt ücretinizi ve ulaşım masraflarınızı yurdumuz sayesinde minimuma indirgemiş olursunuz.

Öğrenci Dostu Şehir

Şehrimiz yiyecek, gezi ve ulaşım gibi alanlarda sağladığı öğrenci indirimli fiyatları ve birden fazla alternatifleri sayesinde tüm öğrenciler için adeta öğrenci dostu bir şehirdir. Ankara kız yurdunda kalmak isteyen öğrencilerimiz için yurdumuz da bu indirimli fiyatları uygulayan yurtlar arasındadır.

Bütçe ve iş imkanları konusunda öğrenciler oldukça uygun olan şehrimiz de dilediğiniz özelliklere sahip Ankara kız yurdu yer rezervasyonu yapmak ve detaylı bilgi için web sitemiz de yer alan iletişim bilgilerimizden arayabilirsiniz.

Add a comment