BEŞEVLER KIZ YURDU

Öğrenciler için istedikleri bölümü kazanmaktan sonra gelen en önemli unsur yaşayacakları şehirde kaliteli ve güvenilir bir yurt bulmaktır. Kimi zaman istenilen özellikleri taşımayan kimi zaman ise oldukça pahalı olan yurt seçenekleri arasında oldukça zorlanan öğrencilerimiz için Beşevler kız yurdumuz tam donanıma sahiptir.

Gazi Üniversitesi ve Ankara Üniversitesine yürüme mesafesinde yer alan Beşevler kız yurdu birçok modern özellik ile donatılmış odalara sahiptir. Özellikle öğrencilerin motivasyonu açısından oldukça önemli olan ve adeta bir ev konforu sunan yurdumuz da her odada banyo ve 7/24 sıcak su imkanı bulunmaktadır. Fiyat ve kalite performansı olarak öğrenci dostu olan yurdumuz da kesintisiz kablolu ve kablosuz internet, televizyon ve telefon imkanları da yer almaktadır.

7/24 Güvenlik Sistemi

Yurt ararken en fazla istenilen özellik hiç şüphesiz güvenliktir. Odalarınızda yer alan eşyaların ve sizin güvenliğiniz için Beşevler kız yurdunda alınmış üstün önlemler sayesinde öğrenim hayatınızda hiç bir problem ile karşılaşmama güvencesi sunuyoruz.

İçeride ve dışarıda yurdumuzun birçok noktasında yer alan aynı zamanda 7/24 kayıt yapan güvenlik kamerası sistemleri ile donatılmıştır. Bunun yanı sıra 24 saat yurt yöneticisine ve güvenlik görevlisine ulaşabilirsiniz. Güvenlik konusunda ihtiyaç duyabileceğiniz her nokta da hizmet sunan Beşevler kız yurdu sizlerin güvenliği için her geçen gün yenilenmekte ve güncellenmektedirler.

Konfor Heryerde Sizinle

Evinizin konforunu yurdun her noktasında yakalamanız Beşevler kız yurdu ile mümkün. Ders çalışma alanlarınızda konsantrenizi artırmanız ve uyku sağlığınıza kadar birçok detay düşünülerek sizlere aile sıcaklığı sunulmaktadır. Rahat yataklarınızda uyurken ses yalıtımı bulunan duvarlar sayesinde rahat bir uyku çekebilir beraberinde çalışma alanlarında da sessizliği, uygun ışık ve sıcaklığı ile ders çalışabilirsiniz.

Ankara da yaşamı her noktada kolaylaştıran yüksek konforu en uygun fiyatlardan sunan Beşevler kız yurdunda sizler de bir oda sahibi olmak ve öğretim hayatınızı güvenilir aynı zamanda rahat bir şekilde geçirmek istiyorsanız hemen arayarak net fiyat ve odalar hakkında detaylı bilgi alabilir veya rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Add a comment