KIZ YURDU

Şehrimize gelen öğrencilerin konforlu ve uygun fiyatlı kız yurdu ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla yüksek kalitede hizmet sunmaya devam ediyoruz. 7/24 güvenlik sistemleri sayesinde yurdumuzda konaklayan öğrencilerimize sunduğumuz güvence, lezzetli yiyecekler, hijyenik ortam, her detayı düşünülmüş ders çalışma alanları ile kendinizi ailenizin yanında hissetmenizi hedefliyoruz.

Ankara da birçok noktaya yürüme mesafesinde yer alan merkezi kız yurdu çevresinde bulunan turistik mekanları sayesinde öğreniminizi gerçekleştirirken size Ankara’yı tanıma fırsatı da sunuyor.

Sıra Beklemek Yok!

Kız yurdu tercihlerinde öğrencileri en çok tedirgin eden noktalardan olan özellikle banyoların toplu olarak kullanılmasıdır. Bu durum hala daha birçok yurtta devam etse de sizler için her detayını düşündüğümüz Yurt Ankara kız yurdunda her oda da ayrı banyo bulunmakta ve 7/24 sıcak su imkanı sunmaktadır. Bu sayede her katta bir adet banyo bulunan ve öğrencilerin toplu olarak kullandığı banyolara nazaran daha hijyenik ve daha konforlu bir yaşam alanı sunmaktayız. Her konuda oldukça zengin bir donanıma sahip Yurt Ankara da öğrencilerimiz için sıra beklemek, veya geciken hizzmetler söz konusu olmamaktadır.

Yurt Ankara olarak dikkat ettiğimiz birçok detay arasında yer alan düzenli dezenfeksiyon hizmetimiz de bulunmaktadır. Belirli aralıklar ile tüm yurt özel ekipler tarafından temizlenmekte ve dezenfekte edilmektedir. Bu sayede hijyenik ve son derece temiz bir mekan yaratılmaktadır.

Ankara Yurt Fiyatları

Öğrenciler için yaşam alanları kadar bütçeleri de oldukça önemlidir. Ulaşım, yemek, barınma derken her alanda pahalı fiyatlar ile karşılaşan öğrencilerimiz için Yurt Ankara olarak en büyük öğrenci indirimini yapıyor, kız yurdu arayışında olan öğrencilerimize yüksek konforu uygun fiyatlardan sunarak öğrenci bütçesine katkı sağlıyoruz.

Genl indirimin yanı sıra farklı oda kapasiteleri ve özelliklerine göre farklı fiyatlandırmalara sahip olan kız yurdunda sizler de bütçenize ve isteklerinize bir oda bulabilir beraberinde daha birçok hizmetten güvenle faydalanabilirsiniz.

Hemen şimdi web sitemiz üzerinde yer alan iletişim bilgilerimizden bizlere ulaşarak daha detaylı bilgi alabilir veya hızlı rezervasyon yaparak Ankara geldiğiniz de aileniz ile birlikte yurdumuzu ziyaret edebilirsiniz.

Add a comment