GAZİ VE ANKARA ÜNİVERSİTESİNE YAKIN KIZ YURDU

Gazi ve Ankara Üniversitelerinden bir bölüm kazanarak Ankara da eğitim almaya başlayacaksanız ilk aklınıza gelen hiç şüphesiz yurt imkanlarıdır. Üniversiteye yakın, konforlu, güvenlikli, hijyenik kısacası tam donanıma sahip bir yurt bulmanız ise Yurt Ankara sayesinde artık imkansız değildir.

Yurt Ankara Gazi ve Ankara üniversitesine yakın kız yurdu olup 7/24 özel güvenlik ve kamera sistemleri bulunan güvenlikli bir yurttur. Öğrencilerin yine 24 saat ulaşabileceği bir yurt yöneticisi ve güvenlik bulunmakta olup her türlü tehlikeye karşı önceden tedbir alınarak tedirginliğe mahal vermemektedir.

Öğrenci Dostu Yurt

Yurt Ankara özellikle Gazi ve Ankra üniversitesine yakın kız yurdu olma özelliğinin yanı sıra öğrencilerin barınma ihtiyacını bütçe dostu olarak karşılamaktadır. Uygun fiyatların dahil olduğu yüksek kalite ve konfor ise öğrencilerin Yurt Ankara’ya akın etmesinde ki en önemli unsurların başındadır.

Her odada yer alan banyo ve sıcak su sayesinde sıra beklemek gibi çeşitli aksaklıkların yaşanmadığı yurtta sınırsız kablolu ve kablosuz internet imkanı, uygun ışıklandırma ve ısıtması ile ders çalışma alanları, hijyenik yemekhane, lezzetli yiyecek gibi birçok hizmet üstün kalite ile sunulmaktadır.

Üniversiteye Yürüme Mesafesi

Gazi Üniversitesi ve Ankara Üniversitesine yakın kız yurdu olması nedeniyle yürüyerek üniversiteye ulaşma imkanına sahipsiniz. Bu sayede ulaşım masraflarını minimuma indirebilir beraberinde ders saatlerine geç kalma gibi sorunlarla karşı karşıya kalmazsınız. Yurt Ankara sadece üniversiteye değil konumu itibariyle merkezi bir bölgede yer aldığından birçok turistik alana ve alışveriş merkezine de yürüme mesafesinde yer almaktadır. Bu sayede ihtiyaçlarınızı temin etmek veya sosyalleşmek için uzun mesafe yol kat etmke zorunda kalmazsınız.

Sizler de Ankara da eğitim alırken Gazi ve Ankara Üniversitesine yakın kız yurdu arıyorsanız her anlamda avantaja sahip ve uygun fiyatlı olan Yurt Ankara kız yurdu imkanlarından yararlanabilirsiniz. Web sitemiz üzerinde yer alan telefon numarasından hemen arayarak veya mail aracılığı ile bizlere ulaşabilir, aklınıza takılan tüm sorular hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Add a comment